Audio projekty v hodinách angličtiny

28.05.2017

Projektové vyučování, ve kterém si žáci mohou vyzkoušet týmovou spolupráci, se stalo nedílnou součástí výuky cizích jazyků na naší škole. Současní deváťáci nejen točí videa v angličtině, ale pracují i na audio projektech. V tříčlenných týmech se vžívají do role moderátora rozhlasového pořadu, významného hosta a fanoušků, kteří do rozhlasového pořadu volají a kladou hostům otázky.
Mohou se tak virtuálně setkat se zpěvačkou, herečkou, rapperem či umělou inteligencí. Fantazii se meze nekladou. Základem je však dobrá znalost angličtiny, jazyková pohotovost a ochota pracovat na sobě. Můžete se sami přesvědčit, jak zvládají nástrahy cizího jazyka i „živého“ vysílání.
Nezbývá než jim popřát, aby je studium cizích jazyků nepřestávalo bavit a aby v něm byli i nadále úspěšní.
Doubravka Matulová, učitelka Aj