Jarní běh Hvězdou - 13. ročník

13.04.2017

Ve středu 5. 4. se 36 žáků ze 3., 4., 5. tříd vydalo do obory Hvězda, aby si po dlouhé zimě nasadili běžecké boty a lesem uběhli ve své kategorii od 600 m do 1,3 km. Trasa byla přehledně značena fáborky, po hromadném startu běžci vyběhli hned za cyklistou, který jel před nimi. Posledního běžce taktéž doprovázel cyklista.

Nejlepší běžci a běžkyně ze ZŠ Mládí:

3. místo: Markéta Homolová

2. místo: Adam Cizner

2. místo: Zuzana Krumphanzlová

2. místo: David Drahovzal

3. místo: Julie Málková

Doprovodným programem byly soutěže dětské atletiky, při nichž výkony dětí byly zapisovány do jejich osobní karty, kterou si vzaly domů. Po vyhlášení výsledků si každý účastník odnesl diplom, sladké odměny, vítězové i pohár. Po letošním úspěšném umístění rozšíříme řady z Mládí a příští rok pozveme do obory i běžce z 2. ročníků.

Gratulujeme všem běžcům a hlavně medailistům a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Mgr. Pavla Fialová