Finále soutěže v minigolfu

01.03.2017

V rámci úspěšného pokusu o zápis do Guinessovy knihy rekordů jsme se spolu s ostatními základními školami na Praze 13 zúčastnili soutěže v minigolfu. 9. února proběhlo finále tohoto ojedinělého sportovního klání, kde soutěžila jak družstva, tak i jednotlivci. Vyhlášení výsledků se konalo za přítomnosti pana starosty Vodrážky a paní místostarostky Plesníkové.

Nakonec byla účast žáků ZŠ Mládí víc než úspěšná. V soutěži družstev mladších žáků získaly žákyně z pátých tříd 1. (ve složení V. Junková, A. Kodešová, K. Sionková z V. C) a 3. místo (S. Najmonová, V. Svačinová, E. Adamková z V. B). Eliška Adamková bodovala i v soutěži jednotlivců, kde obsadila 4. místo. V soutěži družstev starších žáků jsme se také nenechali zahanbit. Deváťáci si také přinesli jedno 1. místo (ve složení P. Bezstarosta, M. Zimmermann, L. Babický z IX. A) a jedno 3. místo (D. Šilerová, E. Nevšímalová, N. Podešvová z IX. A).

Ani v kategorii jednotlivců nechyběli naši žáci. M. Semerád z II. A získal 3. místo, M. Černík ze VII. B dosáhl na místo 2. a N. Podešvová z IX. A zvítězila a získala 1. místo a současně se stala i absolutní vítězkou turnaje!

Všem zúčastněným upřímně blahopřejeme a organizátorům děkujeme za zajímavé sportovní klání.