Dubnový zápis do 1. tříd na školní rok 2018/2019

30.04.2018

Zápis se konal ve dnech 12. a 13. dubna 2018. Po skončení správního řízení byl na webu školy zveřejněn seznam přijatých a nepřijatých dětí k základnímu vzdělávání. Děti byly v seznamu uvedeny pod čísly, která jim byla při zápisu přidělena. Děkujeme všem rodičům, kteří se se svýmu dětmi k zápisu dostavili za důvěru a s většinou se budeme těšit na spolupráci při vzdělávání dětí. V článku se dále dočtete kritéria, podle kterých byly děti přijímány, o programu pro předškoláky a o červnové schůzce.

KRITÉRIA pro přijetí k základnímu vzdělávání od 1. třídy

najdete zde

Hrajeme si na školu

Jarní program pro předškoláky, zapsané do prvních tříd, se bude konat v květnu 2018.  Jde o tradiční setkání na jaře, při kterém se seznámí se školním prostředím a ukázkami práce, které by je měly motivovat, aby se na školu opravdu těšily. Na účast v programu není třeba se přihlašovat, podmínkou účasti je však přijetí dítěte do 1. třídy od nového školního roku. Bude se jednat o dvě středeční setkání ve dnech 23. a 30. května vždy od 15:30 do 16:15 hodin. Při prvním setkání, 23. 5. bude možné vyjádřit přání ohledně umístění dítěte do jedné třídy s kamarádem či kamarádkou.

Červnová schůzka rodičů

Schůzky rodičů s budoucími třídními učitelkami se uskuteční v pondělí 18. června 2018 od 16:30 hodin.