Dubnový zápis do 1. tříd na školní rok 2019/2020

22.11.2018

Zápis se uskuteční ve dnech 4. a 5. dubna 2019. Po jeho skončení a ukončení správního řízení bude na webu školy zveřejněn seznam přijatých a nepřijatých dětí k základnímu vzdělávání. Děti budou v seznamu uvedeny pod čísly, která jim budou při zápisu přidělena. Měsíc před konáním zápisu bude na webu školy možnost se k zápisu zaregistrovat na určitý čas. V článku se dále dočtete kritéria, podle kterých budou děti přijímány, o programu pro předškoláky a o červnové schůzce.

KRITÉRIA pro přijetí k základnímu vzdělávání od 1. třídy

najdete zde

Hrajeme si na školu

Jarní program pro předškoláky, zapsané do prvních tříd, se bude konat v květnu 2019.  Jde o tradiční setkání na jaře, při kterém se seznámí se školním prostředím a ukázkami práce, které by je měly motivovat, aby se na školu opravdu těšily. Na účast v programu není třeba se přihlašovat, podmínkou účasti je však přijetí dítěte do 1. třídy od nového školního roku. Bude se jednat o dvě středeční setkání ve dnech 15. a 22. května vždy od 15:30 do 16:15 hodin. Při prvním setkání, 15. 5. bude možné vyjádřit přání ohledně umístění dítěte do jedné třídy s kamarádem či kamarádkou.

Červnová schůzka rodičů

Schůzky rodičů s budoucími třídními učitelkami se uskuteční v pondělí 17. června od 16:30 hodin.