Vánoční radost

22.12.2016

Vánoce jsou svátky, ke kterým patří zdobení stromečku, pečení vánočního cukroví, pohádky a radost v dětských očích při rozbalování dárků. O vánocích více než v jiné dny ale také myslíme na ostatní a na to, jak je důležité pomáhat, anebo třeba jen vykouzlit úsměv na tváři toho druhého.

Žáci 2. B se po vydařeném prodeji vánočních výrobků na školním jarmarku rozhodli část výtěžku darovat dětem z Hostivického Klokánku. Čtyřletému Pavlíkovi splnili přání a koupili mu Lego a lokomotivu. Rozhodli se také udělat radost babičkám a dědečkům ve Stacionáři pro seniory. Společně si s nimi zazpívali koledy, popovídali si u cukroví, nejen o Vánocích, a rozdali dárky, které sami vyrobili. Je dobře, že se děti učí, jak je krásné někomu udělat radost.

Přejeme všem krásné vánoce.