Republikové finále OVOV

12.09.2016

Letošní ročník projektu Odznak všestrannosti olympijských vítězů byl tradičně završen republikovým finále, do kterého postoupilo téměř 700 nejlepších sportovců z okresních a krajských kol. Letošní finále proběhlo ve dnech 8. - 10. září v Brně na stadionu VUT. Mimo zahraničních hostů a sportovců z Německa, Polska a Maďarska mezi žáky zavítali i slavní čeští olympionici a další osobnosti. Z naší školy se tohoto velkolepého závodu zúčastnily čtyři žákyně.

Závod probíhal formou dvoudenního desetiboje v tradičních disciplínách OVOV. Naše žákyně předvedly mnoho skvělých výkonů a bojovaly až do poslední disciplíny. Poděkování jim patří také za výbornou reprezentaci školy.

Aneta Modrá - 14. místo v ročníku 2001 z 19 závodnic
Viktorie Vydrová - 29. místo v ročníku 2002 z 86 závodnic + školní rekord v trojskoku snožmo z místa
Patricia Manichová - 43. místo v ročníku 2003 z 77 závodnic
Zuzana Szymanská - 23. místo v ročníku 2004 z 52 závodnic + školní rekord v disciplíně leh-sedy

V soutěži učitelů obhájil loňské vítězství Zdeněk Poláček.