Webová stránka projektu COMENIUS

01.02.2013

201111131026_DiBSi.jpg

Mezinárodní projekt COMENIUS: Different but Similar má svou webovou stránku. Dostanete se na ni kliknutím ZDE
Jak se zaregistrovat? Návod od p. uč. Kateřiny Schimmerové najdete dále v článku, po kliknutí na jeho název.

Pokud chcete mít přehled o projektových aktivitách, zaregistrujte se na stránkách. Budete se tak moci zkontaktovat s žáky z partnerských škol, vkládat příspěvky do fóra, komentovat vložené příspěvky, atd. Aktuálně budete moci hlasovat za některé z navržených log, které by mělo zastupovat projekt po celou dobu jeho realizace.
Postup registrace: Create an account -> Vyplňte potřebné údaje (jméno, email, ZŠ Mládí, Prague, Czech Republic, souhlas s podmínkami – (Netiquette Guidelines) -> Na zadaný mail Vám přijde potvrzení Vaší registrace od administrátora stránek (může trvat i několik hodin), poté již budete mít na stránky plný přístup a budete moci dát hlas Vámi vybranému logu.
Do projektu jsou s naší školou zapojeny 4 školy:
Německo: Gesamtschule Langerfeld, Wuppertal, NRW, Germany
Holandsko: 2College Durendael, Oisterwijk, Noord-Brabant, The Netherlands