Škola v přírodě 5. tříd

03.06.2016

Celá škola v přírodě probíhala v pohodové, přátelské atmosféře a splnila svůj cíl – poznejme blíže nejen kamarády ze třídy, ale z celého ročníku, s nimiž můžeme v šesté třídě tvořit nový kolektiv.

Fotografie uvidíte po kliknutí na nadpis článku nebo Více...

Po prvním dni, kdy se žáci seznámili s okolím, druhý den v týmech trénovali dovednosti rychlost a šikovnost. Třetí den: krásné počasí, plavba lodí po Orlické přehradě a prohlídka zámku Orlík. Žáci ve škole v přírodě poznali mnoho nového, zajímavého a poučného. Během 4. dne se seznámili s netradičními disciplínami víceboje (např. slackline, bungee running, hlavolam života apod.). Všemi aktivitami byli nadšené, přestože některé z činností se zdály „adrenalinové“. Po večerním táboráku se všichni po menších skupinách účastnili noční hry, která ve svém závěru přinesla záchranu „ztracených“ a ukončila tak hru, v níž děti plnily úkoly od prvního dne. Na konci pobytu se z dětí stali novináři. Většinu svých zážitků otiskli v Deníku Orlík, který můžete nalézt ve vestibulu školy. Byl to bezvadný závěr školního roku.