Pohár rozhlasu

20.05.2016

Minulý týden proběhla na FZŠ Trávníčkova tradiční atletická soutěž Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou, ve které startují družstva reprezentující své školy. Výkony sportovců v šesti atletických disciplínách jsou přepočítávány na body a sčítány. Zároveň jsou vyhlašovány i kategorie jednotlivců, kde jsme také získali mnoho ocenění.

 

 

Kategorie mladších žáků (6. - 7. ročník)

 

Družstvo chlapců obsadilo 1. místo

(Tadeáš Simandl, Filip Tošnar, Adam Vrba, Ondřej Švec, Matyáš Kandravý, Daniel Vychytil, Martin Černík, David Smutný, Bajsangur Solthakanov)

 

Družstvo dívek obsadilo rovněž 1. místo

(Viktorie Vydrová, Patricia Manichová, Karolína Šubová, Jana Reitmajerová, Anna Marie Hrdličková, Kristýna Nováková, Anna Králová, Zuzana Szymanská, Miriam Culková, Ela Kolomazníková, Anna Kotrčová)

 

Individuální úspěchy:

Viktorie Vydrová - 1. místo ve skoku dalekém a 2. místo v běhu na 60 metrů

Zuzana Szymanská - 2. místo v běhu na 600 m

Anna Marie Hrdličková - 2. místo v hodu kriketovým míčkem

Tadeáš Simandl - 1. místo ve skoku vysokém

Martin Černík - 2. místo v běhu na 1000 metrů

Filip Tošnar - 2. místo v hodu kriketovým míčkem

ZŠ Mládí A - hoši - 1. místo ve štafetě 4x60 metrů (Simandl, Vrba, Černík, Smutný)

 

Kompletní výsledky mladších žáků zde

 

 

Kategorie starších žáků (8. - 9. ročník)

 

Družstvo chlapců obsadilo 2. místo

(Matáš Halász, Filip Dubják, Václav Poledňák, Milan Třešňák, Zdeněk Pilát, Roman Janošťák, Ladislav Vrtiška, Maxim Bogoslavec, Lukáš Babický)

 

Družstvo dívek obsadilo 3. místo

(Aneta Modrá, Tereza Kučerová, Simona Jindřichová, Barbora Polánková, Klára Polánková, Natálie Lexová, Eliška Švecová, Lucie Macečková)

 

Individuální úspěchy:

Filip Dubják - 1. místo ve skoku vysokém a 2. místo ve skoku dalekém

Aneta Modrá - 2. místo v běhu na 60 metrů

Klára Polánková - 2. místo ve skoku vysokém

Barbora Polánková - 3. místo ve skoku vysokém

Zdeněk Pilát - 3. místo ve skoku vysokém

ZŠ Mládí A dívky - 3. místo ve štafetě 4x60 metrů (Kučerová, Modrá, Lexová, Macečková)

ZŠ Mládí A hoši - 3. místo ve štafetě 4x60 metrů (Pilát, Halász, Dubják, Babický)

 

Kompletní výsledky starších žáků zde

 

 

 

Družstva mladších žáků