Pohár rozhlasu

20.05.2016

Minulý týden proběhla na FZŠ Trávníčkova tradiční atletická soutěž Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou, ve které startují družstva reprezentující své školy. Výkony sportovců v šesti atletických disciplínách jsou přepočítávány na body a sčítány. Zároveň jsou vyhlašovány i kategorie jednotlivců, kde jsme také získali mnoho ocenění.

Kategorie mladších žáků (6. - 7. ročník)

Družstvo chlapců obsadilo 1. místo

(Tadeáš Simandl, Filip Tošnar, Adam Vrba, Ondřej Švec, Matyáš Kandravý, Daniel Vychytil, Martin Černík, David Smutný, Bajsangur Solthakanov)

Družstvo dívek obsadilo rovněž 1. místo