Výborný výsledek žáků 5. tříd v dopravní soutěži Mladý cyklista

18.05.2016

Žáci pátých tříd završili ucelený tříletý cyklus dopravní výchovy.  Dne 17. května se konalo oblastní kolo dopravní soutěže Mladý cyklista, kterého se zúčastnily tři týmy ze ZŠ Mládí.

Týmy tvořili: D. Křístek, E. Ondráčková, K. Ondráčková, Š. Bek, M. Kotrbová, K. Hansen, L. Kalný, J. Hlaváč, S. Vondřejcová, Š. Zemanová, Z. Vávra, P. Jozíf. Žáci absolvovali dopravní testy, jízdu na dopravním hřišti, jízdu zručnosti a zdravovědu. Soutěž organizovala Policie ČR, BESIP a Městská část Praha 13, jejichž zástupci byli v porotě soutěže. Všechna naše družstva se výborně umístila, 1. místo získalo družstvo třidy V. B ve složení Sára Vondřejcová, Šarlota Zemanová, Zbyněk Vávra, Pavel Jozíf. Ti postoupili do krajského kola soutěže, které se koná 25. května. Klára Hansen získala diplom za nejlepší výkon v kategorii mladších dívek. Gratulujeme a držíme palce do krajského kola.