Na ZŠ Mládí trénují basketbaloví Mistři ČR

11.05.2016

Na ZŠ Mládí má své tréninky a přípravky Basketbalová škola Praha, která vznikla v roce 2012 a sdružuje jak dívky, tak chlapce, kteří mají zájem o úžasnou hru – basketbal. Tento kolektivní sport učí děti toleranci, respektu, rozhodnosti a to jsou vlastnosti, které uplatníme i v běžném životě. Tělocvična ZŠ Mládí, poskytuje Basketbalové škole Praha výborné prostředí pro tréninkový proces, ze kterého vyústilo už mnoho celorepublikových úspěchů.

V roce „2014“ chlapci ročníku 2003 získali bronzové medaile na MČR. Rok „2015“ byl ještě úspěšnější, kdy kluci získali medaile zlaté. V roce „2016“ zaznamenala BŠ Praha sezónu prozatím nejúspěšnější:

1. místo chlapci kategorie U11 na MČR
3. místo dívky kategorie U11 na MČR
2. místo chlapci kategorie U12 na MČR
7. místo chlapci kategorie U13 na MČR

Nutno říci, že spousta dětí ze ZŠ Mládí se podílelo na těchto úspěších.

V současné době přijímáme děti ročníku 2006 a mladší. Přijďte se podívat na jakýkoliv trénink a vyzkoušet si svoje dovednosti a zažít spoustu zábavy, legrace, soutěžení, vychutnat si výhry, ale i se porovnat s prohrou.

Více informací na www.basketbalova-skola.cz nebo na tel. 776 232 227 – Petra Michálková