Adventní zpívání nejmenších

14.12.2015

V setmělém pondělním podvečeru se na školním hřišti sešli rodiče i prarodiče našich nejmenších žáků. Od 17 hodin žáci 1. tříd zazpívali vánoční koledy a písně a potěšily také milé vánoční a novoroční říkanky a přání. O půl hodiny později bylo na hřišti také plno. Druhé setkání se zpíváním a říkankami patřilo rodičům a dalším příbuzným žáků druhých tříd a jejich vystoupení se také moc povedlo.

Poděkování patří nejen žákům, kteří přítomným připravili milé a dojemné zážitky, ale také učitelkám 1. a 2. tříd a všem rodičům, babičkám i dědečkům a dalším hostům, kteří na adventní zpívání přišli a přispěli tak k příjemnému společnému zážitku.

Pokud někdo z přítomných "ulovil" nějaké foto a chtěl by se o ně podělit, rádi takovou fotografii zveřejníme.