Ze školní jídelny

02.09.2016

Úhrada stravného inkasem z účtu u kterékoli banky

Vážení rodiče,
od 1. 1. 2010 máte možnost zřídit si u své banky souhlas s inkasem stravného z Vašeho účtu na účet školní jídelny.
Pokud máte v současné době zřízen trvalý příkaz k platbě obědů, sami si hlídáte jeho zrušení a obnovení a případné přeplatky jsou Vám vyúčtovány 2x ročně.
Zřídíte–li si po dohodě s vedoucí školní jídelny souhlas s inkasem z Vašeho účtu u kterékoli banky, bude Vám přeplatek na stravném zohledňován každý měsíc . Souhlas s inkasem si zrušíte až s odchodem dítěte ze základní školy.

Přihláška ke stravování v elektronické podobě
Vážení rodiče,
aby přihlášení Vašich dětí do školní jídelny proběhlo co nejrychleji, nabízíme Vám ke stažení přihlášku ke stravování.
Až půjdete v září přihlásit Vaše dítě do školy a domluvit s vedoucí školní jídelny způsob placení stravného, můžete odevzdat již vyplněnou přihlášku a urychlit tak celý přihlašovací proces.
Přihlášku ke stravování si můžete stáhnout zde.

Jindra Růžičková, vedoucí školní jídelny
tel. 251 618 574, jidelna@zsmladi.cz