Pohár rozhlasu

08.05.2015

Ve čtvrtek 7. května si vybraní sportovci naší školy vyzkoušeli atletické disciplíny v rámci soutěže Pohár rozhlasu. Na půdě FZŠ Trávníčkova se sešlo celkem 7 škol z Prahy 13 a závodilo se ve sprintu na 60 m, skoku dalekém, skoku vysokém, vrhu koulí, štafetě a běhu na 800 a 1500 metrů. Jméno naší školy zaznělo na stupínku vítězů celkem pětkrát.

Z jednotlivců byli nejúspěšnější následující žáci
Oliver Karbus (9.B) - 1. místo ve sprintu na 60 metrů a nový školní rekord (7,5 s)
Jakub Sedláček (9.A) - 2. místo v běhu na 1500 metrů a nový školní rekord (4:56,6 min.)
Natálie Lexová (8.B) - 3. místo ve skoku dalekém

1. místo obsadila také naše štafeta 4x60 metrů (Zdeněk Pilát, Matyáš Halász, Jakub Sedláček a Oliver Karbus) v čase 30,8 s.

Školní rekord vytvořila i Simona Pavelková v běhu na 800 metrů (2:46,4 min.), která se umístila na 4. místě.

Tým chlapců obsadil navíc v soutěži družstev 3. místo a a celkový počet bodů stačil dokonce i na postup do krajského kola!

Družstvo chlapců tvořili (zleva): Milan Třešňák, Tom Kavtičnik, Matyáš Halász, Max Pavlovič, Filip Dubják, Jakub Babický, Ladislav Vrtiška, Oliver Karbus, Jakub Sedláček a Zdeněk Pilát.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci a gratulujeme.