Florbalový úspěch

29.01.2015

Turnaj mezi školami ve florbalu je vzhledem k oblíbenosti tohoto sportu vždy prestižní záležitostí, které se účastní ti nejlepší mladí florbalisté. Naši žáci v kategorii 6. - 7. ročníku se v letošním roce probojovali až do krajského finále.

Sestava ZŠ Mládí začala svou cestu oblastním kolem Prahy 13, kde suverénně zvítězila ve všech zápasech a odnesla si zlaté medaile. První místo znamenalo postup do krajského kola, kde se sešlo 14 nejlepších týmů pražských základních škol. V základní skupině krajského finále, která byla odehrána 9. ledna, obsadil náš tým 2. místo. V následném finále, 23. ledna, obsadili žáci 6. místo, což je v rámci celé Prahy veliký úspěch.

Všem zúčastněným žákům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Sestava ZŠ Mládí:

6.A: Zdeněk Šejvl, Matyáš Kandravý

6.B: Tadeáš Simandl

7.A: Adam Suchý, Lukáš Babický, Lukáš Rauch, Zdeněk Pilát, Filip Šícha, Michal Zimmermann, Jiří Vaněk

7.B: Patrik Voříšek, Petr Kozel, Max Pavlovič, Matěj Pour, Vladimír Ekart