Vánoční akademie

05.01.2015

Každoročně zvou žáci naší školy své rodiče, příbuzné a přátele na Vánoční akademii. Letošní předvánoční čas nebyl výjimkou. Žáci 3. – 9. tříd připravili ve Spolkovém domě pestrý program, kde si každý mohl přijít na své. Na scéně se vystřídaly nejrůznější hudební nástroje od akordeonu až po violoncello, zpívaly se koledy, zazněly básničky, k vidění byly scénky a písničky v češtině, angličtině i němčině.

S přípravou jednotlivých vystoupení pomáhali dětem jejich učitelé, kterým patří za jejich práci dík. Poděkování náleží i rodičům z řad Klubu přátel školy, kteří pomáhali s organizací a vzali si na starost šatnu během celého pořadu.

Doufáme, že se akademie líbila a přispěla tak k zastavení v předvánočním shonu.

Chtěli bychom rovněž poděkovat panu Bessonovi, který celý večer natočil a sestříhal. Záznam najdete zde.