Jazykový pobyt na jihozápadě Anglie

01.09.2014

Žáci naší školy jezdí vždy jednou za dva roky do Velké Británie. Dopoledne absolvují výuku v anglické škole a odpoledne poznávají pamětihodnosti a přírodní krásy místa, kde jsou ubytováni. Ubytováni jsou v rodinách po dvou až třech. V letošním školním roce připravujeme s cestovní kanceláří KRISTOF, s.r.o. výjezd do Torquay na jihozápadě Anglie.

Toto malebné lázeňské město měla v oblibě Agatha Christie a Sir Conan Doyle zasadil do tohoto kraje děj svého snad nejznámějšího příběhu Sherlocka Holmese Psa Baskervillského.

Jazykový pobyt proběhne ve dnech 16. - 23. května 2015. Přednost dostanou žáci 8. a 9. ročníků, především pak ti z nich, kteří do Anglie ještě se školou nejeli. Žáci 7. ročníku budou vybráni na doplnění počtu účastníků. Rozhodovat bude datum odevzdání přihlášky. Přihlášku si budou moci vyzvednout rodiče žáků na třídních schůzkách 8. 9. 2014 a od úterý pak i žáci u pi. uč. Matulové. Předběžný program, cenu a další informace najdete zde.