HRAJEME SI NA ŠKOLU – jarní program pro předškoláky

19.03.2014

Několik jarních setkání s budoucími žáčky na naší škole připravili učitelé 1. stupně naší školy.

Cílem těchto setkání bude seznámení budoucích prvňáčků se školním prostředím ještě před vstupem do 1. třídy, usnadnění jejich adaptace na školu a odstranění počátečního ostychu při komunikaci s novými učitelkami. Děti poznají také nové kamarády a kamarádky - své budoucí spolužáky.

Na těchto schůzkách čekají děti různé úkoly, které budou plnit zábavnou a soutěžní formou a za jejich splnění získají odměny a diplomy. Úkoly budou zaměřené na znalosti a dovednosti dítěte předškolního věku. Programu se mohou účastnit děti, které byly přijaty do 1. třídy a nastoupí do školy 1. září 2014. Na program není třeba se zvlášť přihlašovat, ale všem účast doporučujeme. Časový harmonogram najdete ZDE. Účast v programu je bezplatná.