Cambridgeské zkoušky pro žáky II. stupně

16.09.2017

Vážení rodiče,

nabízíme Vašim dětem ve spolupráci s Britskou radou v ČR mezinárodní zkoušky z angličtiny: KET - Key English Test for Schools, PET – Preliminary English Test for Schools a FCE - First Certificate in English for Schools – které jsou prvními třemi z pěti úrovní cambridgeských zkoušek z všeobecné angličtiny, které patří v celosvětovém měřítku k nejznámějším. Tyto mezinárodně platné jazykové zkoušky jsou připravovány špičkovými odborníky a skládají je studenti ve více než 130 zemích celého světa.

Zkouška testuje všechny čtyři základní dovednosti – čtení, psaní, poslech a ústní projev. Současně se zkouší i znalost gramatiky, slovní zásoby a schopnost efektivně v angličtině komunikovat. Dětem se tak nabízí možnost vstoupit do světa trvalého vzdělávání se v jazyce. Úspěšní kandidáti získají certifikát s celoživotní mezinárodní platností.

Naši vyučující angličtiny připravují žáky, kteří se přihlásí na zkoušku, ve škole. Jako partnerské škole Britské rady je našim žákům poskytnuta sleva z poplatku za zkoušky.

Zkouška probíhá vždy v sobotu (většinou v prostorách Britské rady v Praze).

Termín odevzdání přihlášky je do 2. října 2017.

Cena zkoušky: KET 2.800,- Kč, PET - 2.900,- Kč, FCE – 4.450,- Kč.

Typ zkoušky                     Datum zkoušky(písemná část)   Ústní část     Cena po slevě

KET for Schools                   9. 12. 2017         1. 12. - 10. 12.2017             2 600

PET for Schools                   9. 12. 2017         1. 12. - 10. 12.2017             2 700

FCE for Schools                   2. 12. 2017        24. 11. - 3. 12. 2017             4 250

Pokud váháte, kterou zkoušku zvolit, obraťte se na svého učitele angličtiny, který Vám poradí při výběru vhodné zkoušky.

Další podrobné informace lze najít na webu Britské rady:

V případě zájmu vyplňte průzkumový list – předběžnou přihlášku a pošlete po svém dítěti do školy, nejlépe třídní učitelce nebo některému z učitelů angličtiny do 2. října 2017.