Poděkování za projekt PODEJ MI RUKU

30.09.2015

Také letošní září se ve vchodu do školy setkávali naši nejmenší žáci s pomocí svých starších spolužáků. Přes 40 žáků osmých a devátých tříd se od začátku školního roku střídavě staralo, aby byl příchod našich nejmladších žáčků co nejpříjemnější. Každý den vyzvedávali prvňáčky u vchodu do školy, dovedli je do šatny a pomáhali jim naučit se odemknout šatní skříňku. Bylo moc milé a někdy až dojemné vidět, jak se už během prvního týdne děti navzájem poznávaly a vítaly. Děkujeme všem žákům – pomocníkům, děkujeme za pozitivní projevy rodičů a děkujeme i učitelům, kteří se na této akci podíleli. Zúčastněným žákům 8. a 9. tříd bude udělena pochvala ředitele školy, kterou si za svou pomoc mladším spolužákům rozhodně zaslouží. Děkujeme.