Podívejte se na několik momentek ze zájezdu.

Předmětová komise Jazyk a jazyková komunikace – sekce cizích jazyků připravila v tomto školním roce jazykový kurz ve Velké Británii ve spolupráci s cestovní kanceláří KRISTOF – Jazykové kurzy. Fotografie byly umístěny do fotoalba na http://www.rajce.idnes.cz/.

Ve středu 3. 4. jsme se vydali do Bavorska. Zamířili jsme do Bavorského národního parku. Šli jsme stezkou v korunách stromů. Po dřevěné konstrukci jsme šli asi dva kilometry. Stezka byla zakončena vyhlídkou ve tvaru šišky.

201206280645_header.jpg

Minulý měsíc se žáci druhého stupně vypravili na poznávací zájezd do Francie, Švýcarska a Německa.
Více vám v článku prozradí žákyně VIII. A, Lucie Kratochvílová a Karolína Zelinková...

Žáci se pravidelně účastní zahraničních výjezdů. Ve školním roce 2006/2007 se pro velký zájem uskutečnily dva jazykové pobyty. První na konci května do jihoanglického města Brighton v hrabství East Sussex a druhý na začátku června do západoanglického města Chester v hrabství Cheshire. Na obou zájezdech byli žáci ubytovaní v hostitelských rodinách a navštěvovali lekce angličtiny s anglickými učiteli. Ve školním roce 2008/2009 se učastníci jazykového kurzu podívali do malebného hrabství Devon na jihozápadě Anglie, kde pobývali v přímořském městečku Torquay.