Vážení rodiče,

pokud si přejete, aby se Vaše dítě mohlo ve školní jídelně stravovat, je třeba:

• Odevzdat ve školní jídelně vyplněnou přihlášku ke stravování (dále v článku) nebo jí poslat na e-mail: jidelna@zsmladi.cz
  • Strávníkovi bude přidělen variabilní symbol, důležitý pro identifikaci platby stravného a pro objednávání a odhlašování stravy na serveru Strava.cz
  • Domluvit se s vedoucí školní jídelny telefonicky nebo přes e-mail na způsobu placení stravného, tj. trvalým příkazem nebo inkasem z účtu.
  • Zakoupit dítěti ve školní jídelně stravovací čip za 117,- Kč.

Vedoucí školní jídelny, p. Jindra Růžičková, je Vám k dispozici v kanceláři ve školní jídelně v úterý 1. 9. 2020 v době od 7:00 do 16:00 hod.

Můžete si také domluvit individuální schůzku ve dnech 29. - 30. 6. 2020 nebo v posledním srpnovém týdnu na tel. č: 251 618 574.

V článku najdete informace pro strávníky. Jak se přihlásit ke stravování, jak uhradit platbu, jak stravu odhlašovat a kontakt do školní jídelny.

Úhrada stravného inkasem

Vážení rodiče,
k úhradě stravného máte možnost zřídit si u své banky souhlas s inkasem na účet školní jídelny.
Pokud máte v současné době zřízen trvalý příkaz k platbě obědů, sami si hlídáte jeho zrušení a obnovení a případné přeplatky jsou Vám vyúčtovány 2x ročně.
Zřídíte–li si po dohodě s vedoucí školní jídelny souhlas s inkasem z Vašeho účtu u kterékoli banky, bude Vám přeplatek na stravném zohledňován každý měsíc. Souhlas s inkasem si zrušíte až s odchodem dítěte ze základní školy.

Přihláška ke stravování ke stažení
Aby přihlášení Vašich dětí do školní jídelny proběhlo co nejrychleji, nabízíme Vám ke stažení přihlášku ke stravování.
Až půjdete v září přihlásit Vaše dítě do školy a domluvit s vedoucí školní jídelny způsob placení stravného, můžete odevzdat již vyplněnou přihlášku a urychlit tak celý přihlašovací proces.

Přihláška ke stravování ve formátu PDF - DOCX

Jindra Růžičková, vedoucí školní jídelny
tel. 251 618 574, jidelna@zsmladi.cz

201009181141_jidelna.jpgMilí příznivci školního stravování,
pro výdej stravy je třeba používat identifikační čip za 117,- Kč
Pokud je čip nepoškozen, vykupujeme jej zpět za prodejní cenu.

Jindra Růžičková, vedoucí ŠJ

Zajímají Vás bližší podrobnosti k přípravě pokrmů? Chcete vědět, na čem nám záleží? Více se dočtete v tomto článku.

STRAVOVÁNÍ také PRO VEŘEJNOST

201003172139_chef.jpg

Cena oběda: 67,- Kč
Výběr ze dvou jídel + polévka + moučník
ve dnech školního vyučování
oběd je třeba odnést ve vlastních nádobách („jídlonosičích“)
výdej v době od 11:00 do 11:30

Informace a přihlášky v kanceláři školní jídelny:
paní Jindra Růžičková, vedoucí školní jídelny
tel.251 618 574

201109081517_bio.jpgVážení rodiče,
jako první škola v Praze 13 jsme se přihlásili do projektu BIO školy a rozhodli jsme se do jídelníčku zařadit pokrmy zhotovené z BIO potravin v takovém rozsahu, jaký nám dovolí aktuální výše stravného. Díky dotačnímu programu nebude tedy výše stravného navýšena z důvodu používání BIO potravin. Certifikované BIO potraviny nakupujeme od dodavatelů ekologického zemědělství, kteří jsou do tohoto projektu zapojeni.
Školní jídelna a kuchyň byly rekonstruovány a přestavěny v roce 1993. V roce 2001 proběhly další stavební úpravy školní kuchyně a vybavení bylo upraveno podle nových hygienických předpisů. Poslední stavební úpravy proběhly v roce 2004 tak, aby školní kuchyň odpovídala předpisům Evropské unie.