Informace k přijímacímu řízení k základním u vzdělávání do 1. tříd na školní rok 2019/2020 najdete dále v článku.
Děkujeme všem rodičům, kteří své dítě k zápisu přivedli, za důvěru.
ČT 18. dubna
ÚT 23. dubna
Cesta na Mars - pořad pro třídy 7. ročníku
Den Země v Centrálním parku - II.A a odd. ŠD 1.B,2.B,3.B
Život na kosmické stanici - pořad pro třídy 6. ročníku
ST 24. dubna
Vybíjená - chlapci 5. ročníku
ČT 25. dubna
Floristická soutěž - 3 žáci IX.A
Na návštěvě v iSvětě - Divadlo Metro - třídy 3. ročníku
Ovoce do škol - džusík 100% jablko - pro třídy 1. stupně
Vybíjená - dívky 5. ročníku
Divadlo Slunečnice pro školní družinu
Hřebčín Slatiňany - 4. třídy
Již osmnáctá škola v přírodě s angličtinou se opět koná v Horním Bradle. Sraz účastníků je v úterý 23. dubna v 8:30 před budovou školy. Zde budete moci číst zprávy z pobytu, doplněné vždy i nějakou fotografií.
Vážení rodiče předškoláků, zveřejňujeme pro Vás doporučující materiál Desatero pro rodiče dětí předškolního věku, který je určen rodičům dětí, kteří se zajímají o vzdělávání svého dítěte a vítají přehled základních dovedností, které má dítě mít před vstupem do základní školy. (Více v článku.)

Dítě vstupující do prvního ročníku základní školy by mělo být pro školu zralé a připravené. Posouzení školní zralosti je obtížné, někdy je nutno ponechat rozhodnutí pedagogicko – psychologické poradně. Posouzení připravenosti je záležitostí hlavně zápisu do první třídy. Její zjišťování je důležité ze dvou důvodů – dá se usoudit na úroveň školní zralosti a také na úroveň péče rodičů o dítě. Rodiče nastávajících prvňáků budou na schůzce po zápisu informováni o kritériích připravenosti – jak by měli své dítě během zbývajícího půlroku na vstup do školy připravit. (Více v článku)

Termíny podání přihlášek na střední školy

Uchazeč musí podat přihlášky do 1. kola přijímacího řízení do denní formy vzdělávání do 1. března 2019, v případě přihlášky do oborů vzdělání s talentovou zkouškou do 30. listopadu 2018.

Další informace najdete po kliknutí na název článku

17. ročníkem skončila celostátní soutěž v anglickém jazyce SEND A POSTCARD, pokračování soutěže Video pohlednice z mého města, kterou organizovala Základní škola Mládí, v Praze 13. V článku se dočtete o její bohaté historii.