Opět nastal čas na tradiční školu v přírodě, kam již mnoho let vozí naše škola žáky 4. tříd, aby nejen pobyli na čersvém vzduchu, lépe se skamarádili, poznali se v jiném, než školním prostředí, také si vyzkoušeli být samostatnější a i angličtinu poznali v jiném prostředí a také v jiných situacích, než jen při vyučování.
Na tomto místě se budeme snažit umisťovat novinky z letošního turnusu této oblíbené školy v přírodě. Ve čtvrtek 19. dubna po poledni výprava úspěšně dorazila na místo. Všichni jsou v pořádku a posílají pozdravy domů. Další události a fotky najdete dále v článku.

INFORMACE K DUBNOVÉMU ZÁPISU DO 1. TŘÍD

Škola v přírodě s angličtinou - 4. tříd: ČT 19. - PÁ 27. dubna

Dětský úsměv - prevence zubního kazu - V.B: ÚT 24. dubna

Program pojízdného Planetárium pro II. stupeň: ST 25. dubna
IQ Landia a Hravá voda - VII.A: ČT 26. dubna

Termíny podání přihlášek na střední školy

Uchazeč musí podat přihlášky do 1. kola přijímacího řízení do denní formy vzdělávání do 1. března 2018, v případě přihlášky do oborů vzdělání s talentovou zkouškou do 30. listopadu 2017.

Další informace najdete po kliknutí na název článku