Obvodní kolo olympiády v Aj: ÚT 19. února
Prezentace klubu Jedna Trojka: ČT 21. února
Bruslení 4.A: PÁ 22. února
Beseda v knihovně - IV. C: PÁ 22. února

Pro kandidáty cambridgeských zkoušek jsme připravili zkoušku nanečisto, tzv. Mock test. Je určena hlavně kandidátům, kteří skládají cambridgeskou zkoušku poprvé. Účastníci zkoušek nanečisto obdrží výtisk slovní zásoby obsažené ve všech úrovních YLE cambridgeských zkoušek. Na zkoušky nanečisto letos není nutné se přihlašovat.

Zkoušky nanečisto, tzv. Mock testsjsou rozděleny do dvou termínů. V jednom termínu absolvujeme slovní zásobu a písemný test (čtení, psaní) a v druhém poslech a ústní pohovor. Termíny jsou rozepsány dále v článku.

Termíny podání přihlášek na střední školy

Uchazeč musí podat přihlášky do 1. kola přijímacího řízení do denní formy vzdělávání do 1. března 2019, v případě přihlášky do oborů vzdělání s talentovou zkouškou do 30. listopadu 2018.

Další informace najdete po kliknutí na název článku

17. ročníkem skončila celostátní soutěž v anglickém jazyce SEND A POSTCARD, pokračování soutěže Video pohlednice z mého města, kterou organizovala Základní škola Mládí, v Praze 13. V článku se dočtete o její bohaté historii.